HAKKIMIZDA


UTS Yazılım kurulduğu 2001 yılından bu yana Tekstil-İnşaat-Bilişim-bina otomosyonları  alanında %100 Öz sermaye ile faaliyet göstermektedir. zengin ve benzersiz işlevsellikte ki yüksek teknoloji çözümleri ile UTS Yazılım güvenilir, konusunda uzman ve lider firması konumuna gelmiştir.
Bir kurumun gelişmesindeki en önemli unsurun “sürekli değişim” olduğuna inanarak uluslararası gelişimin üst düzeyde olduğu BT sektöründeki müşteri, çalışan ve çözüm ortakları ile yüksek standartlarda ürün ve hizmetler üretmeyi başarmıştır. UTS Yazılım sunmuş olduğu ERP çözümleri birçok sektörün gelişmesinde de önemli katkılar sağlamıştır.

Türkiye genelinde Tüm işletmelere çözümler üreten Uts Yazılım personel devam takip / Üretim takip / Plaka tanıma sistemi / Akalıllı Bina  otomosyonları gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Özelleikle Tekstil sektöründe Üretime %100 katkı saglayan online uretim takip sistemiminde verimliliği artıran takip sistemleri üretmiş ve bu noktada Dünyada tek olanmanın gururunu taşımaktayız.